Jūrkalne

Divu saulrietu krasts

Motokross

Jūrkalnes motorase “Dižbedre” izveidota bijušajā smilts karjerā. Tā sportistiem ir fiziski grūta trase, kamēr skatītājiem – ļoti labi pārredzama.

Jūrkalne piesaista Latvijas un ārvalstu motosportistu uzmanību, īpaši rudeņos un agros pavasaros. Braucēji no Somijas, Igaunijas, Krievijas un citām valstīm dodas uz Jūrkalni, lai aizvadītu treniņnometnes. Piejūras klimats, smilšainais segums bez dubļiem, neaizsalstošā trase un attīstītā tūrisma infrastruktūra rada labvēlīgus treniņu apstākļus, kas cauru gadu piesaista sportistus no ziemeļiem.

Trasei interesants, mainīgs reljefs. Ir viļņi, dubultie tramplīni un citi tehniski sarežģīti elementi. Jūrkalnes mototrase tiek regulāri pilnveidota. Uzlabojot startu un modernizējot trases elementus, saņemts Latvijas Motosporta federācijas novērtējums – B kategorijas licence.

Plašāka informācija un treniņu saskaņošana pa tālr.: +371 29274191 / Guntis Spade

IMG_0013

Eiropas čempions Lauris Freibergs, kas vairākkārtēji ir uzvarējis sacensībās arī Jūrkalnē, šobrīd šeit regulāri aizvada treniņus kopā ar saviem audzēkņiem.

Latvijas gada populārākais sportists, pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar pasaulē titulētāko blakusvāģu pilotu, holandieti Danielu Vilemsenu 2020. gada pavasarī trenējās Jūrkalnē.

Latvijas Nacionālā kausa finālposms 2020. gada rudenī.

Mototrack Jurkalne @ Facebook

Jūrkalnes motosporta vēsture